Chcete slevu 15% ?
Při nákupu na www.shopeek.cz uplatněte v košíku tento kupón: SHOPEEK15

VÝROBCE

Firem na výrobu kolagenu, kolagenových tablet, přípravků s kolagenem a jiným kolagenovými zázraky se v posledních letech vyrojilo jako hub po dešti. Aby ne - kolagen je totiž silný tahák a lákadlo pro lidi. Jediný přírodní živý kolagen (hydrát kolagenu) je však  vyráběn výhradně v Polsku.

Strategickým dodavatelem výrobků pro Českou a Slovenskou republiku je společnost Inventia Polish Technologies Sp. z.o.o, která jako jediná v letech 2002 -2003 zainvestovala prostředky do vybudování laboratoře pro zahájení důkladného vědeckého výzkumu. Jeho cílem bylo korunovat práci a úsilí nad polským vynálezem rybího kolagenu.

Inventia Polish Technologies je autorem, vlastníkem a zároveň jediným producentem biologicky aktivního Přírodního živého kolagenu Inventia.

Krédem firmy je produkce přírodních kosmetických přípravků nejvyšší kvality, příznivě působících na zdraví, tvořených v plné harmonii s životním prostředím.
S cílem získat výrobky s nejvyššími užitnými kvalitami spolupracuje firma Inventia s výjimečnými specialisty z oboru biochemie, biotechnologie a kosmetologie. Podobnou spolupráci navazuje i s hlavními vědeckými a výzkumnými institucemi těchto oborů. Celý proces výroby probíhá ve sterilních laboratorních podmínkách a pod velmi přísnou kontrolou kvality, v následku níž vznikají výrobky splňující velmi přísné normy (v souladu s certifikací GMP).

Zároveň výběr lokalit pro získávání surovin (rybích kůží) podléhá pečlivému dohledu. Důležitá je zde čistota vody a kvalita krmiv pro ryby. Chovné rybníky, ze kterých jsou ryby loveny patří mezi nejlepší chovatelské centra v Evropě. Náchází se v ekologicky čistých regionech. Ryby jsou krmeny potravou bez bílkovin dobytčího původu. Tato potrava je nakupovaná vždy u stejného již prověřeného výrobce.

Výrobní objekt je vzdálen od města, obklopený čistým životním prostředím. Také díky tomu lze zaručit příznivé podmínky pro výrobu. Biotechnologický tým tvoří diplomovaní odborníci, převážně ženy.

Výsledný výrobek: Přírodní kolagen stvořily ženy, chemičky, které se do své práce angažovaly v zájmu všech žen na světě
Biologicky aktivní (živý) kolagen je dnes prodáván v Německu, Libanonu, Spojených arabských emirátech, USA,  Švýcarsku, Polsku a ČR

Životopis Inventia

Prvním produktem vytvořený v Inventia PT byl autorský Přírodní kolagen Inventia. Následně se ve firemní nabídce objevily další neopakovatelné kosmetické prostředky na bázi nativního přírodního kolagenu. Další důležitou etapou historie firma prošla v roce 2007. Toho roku Inventia PT rozšířila svoji nabídku o první doplněk stravy, obsahující lyofilizovaný nativní kolagen. V roce 2009 si jej jako první firma v Polsku Inventia PT certifikovala v Integrovaném systému řízení kvality a bezpečí potravin. Inventia PT se stále velmi dynamicky rozvíjí a z roku na rok dobývá nové trhy v zahraničí.

Posláním Inventia je produkce inovativní kosmetiky vysoké kvality a doplňků stravy na bázi přírodního kolagenu rybího původu. Všechny produkty jsou zcela bezpečné pro zdraví a jsou vyráběny v naprosté harmonii s přírodou a prostředím, které firmu obklopují.

Inventia PT vlastní moderní laboratoře pro výzkum, rozvoj a kontrolu kvality. Umožňují firmě tvořit inovativní receptury nových kosmetických výrobků a doplňků stravy, stejně jako podrobnou analýzu a kontrolu každé etapy výroby produktů, aby byly splněny i ty nejnáročnější normy bezpečnosti a kvality.

Inventia PT neustále zvyšuje kvalitu a bezpečnost nabízených produktů. Stále investuje do moderního technického vybavení, přičemž také modernizuje a rozšiřuje již existující objekty a výrobní linky.