Jak používat tropokolagen - praktické rady

Tyto návody jsou určeny pro PŘÍRODNÍ KOLAGEN INVENTIA – TRIPLE HELIX FORMUA V ČERVENÉM BALENÍ (NATURAL COLLAGEN  INVENTIA)

Živý, biologicky aktivní, přírodní tropokolagen poskytuje velké možnosti využití jak při nadstandardním kvalitním domácím ošetřením, tak i v rámci profesionálního ošetření v kosmetických, kadeřnických, solárních a masážních salonech, ale i dermatologických klinikách a klinikách plastické chirurgie. Díky tomu, že se jedná o nenapodobitelný hydrát kolagenu třetího řádu husté gelové konzistence, oceňují přední odborníci nejen jeho vysokou kvalitu a omlazující účinky, ale i vysoký stupeň obnovy a regenerace. Účinně řeší nejen vrásky a předčasné stárnutí pleti způsobené deficitem kolagenu, elastinu a stresem, ale i další estetické problémy jako je podrážděná a citlivá pleť, hyper pigmentace, cévní defekty (rozšířené žilky), akné, jizvy po akné, neštovicích, spáleninách i různých úrazech a dalších kožních problémech.

V nabídce jsou 3 druhy přírodního kolagenu INVENTIA – triple helix formula stejných účinků. Liší se cenou a stupněm pigmentace. Proto lze na přechodnou dobu použít jeden druh kolagenu i na ostatní části těla - FACE, BODY a HAIR & NAILS.

Důležité

Účinky při aplikaci živého kolagenového gelu je možno zesílit vnitřním užíváním kolagenových kapslí INVITA SKIN BEAUTY.

Pokud chcete účinky kolagenu urychlit, udělejte si jeden den intenzivní omlazující a regenerační kolagenovou kúru. Cca každé dvě hodiny si zlehka vmasírujte malé množství kolagenu na vyčištěnou a vlhkou pokožku obličeje, krku, dekoltu případně dalších citlivých částí těla, které regenerační kolagenovou kůru dle vašeho uvážení potřebují (ruce, nehty, záděrky na rukou, klouby, rozpraskané paty, plísně nohou, dásně, opary, jizvy, strie, celulitida apod.) Stejně tak můžete postupovat i u pleti postižené akné a jizvičkami po akné a neštovicích. Při intenzivní kolagenové kůře si pamatujte, že není důležité množství naneseného kolagenu, ale právě četnost. Živý kolagen používejte i po revitalizačních zákrocích zralé pokožky, neinvazivním liftingu a po zákrocích plastické chirurgie.

On-line prodej Obchodní spolupráce Smluvní partneři

Výhradní distribuce pro ČR a SK s 10% slevou

Nabízíme Vám obchodní spolupráci v distribuci výrobků s tropokolagenem. Vhodné pro kosmetické salony, studia, wellnes zařízení, prodejce kosmetiky, kliniky plastické chirurgie, e-shopy
Informace a přihláška obchodníka