Stále více „kolagenu" na trhu - jen jeden však funguje!

V poslední době se stále častěji setkáváme s otázkami na to, jak se orientovat na trhu, když kolem nás je stále víc doplňků výživy, které využívají marketingově silného slova: „kolagen". Jsou to často výrobky mnohem levnější a objevují se i takové, které dokonce obsahují „kolagen rybí". Co na plat... Takové produkty se teď na trhu budou vyskytovat ve velkém. Nikomu nelze zabránit, aby nazýval kolagenem jeho hydrolizáty nebo dokonce obyčejnou želatinu. Bohužel. To. co však téměř všichni nazývají „rybím kolagenem", používá Inventia pro výrobu bílkovinného obalu tobolek Invita. Ovšem lyofilizát nativního kolagenu, tedy souhrnu všech jeho základních aminokyselin, se nachází uvnitř tobolky. Lyofilizát nativního kolagenu v těle dělá plno věcí, ostatní produkty se s ním nedají vůbec srovnávat.

Závěr: Pokud u kolagenového produktu není uvedeno, že jde o lyofilizát nebo o tropokolagen, vyhodili jste peníze zbytečně a klidně jste si místo nich mohli pořídit gumové medvídky, které mají stejné složení.

On-line prodej Obchodní spolupráce Smluvní partneři

Výhradní distribuce pro ČR a SK s 10% slevou

Nabízíme Vám obchodní spolupráci v distribuci výrobků s tropokolagenem. Vhodné pro kosmetické salony, studia, wellnes zařízení, prodejce kosmetiky, kliniky plastické chirurgie, e-shopy
Informace a přihláška obchodníka