Kosmetické pojmy

Matrixyl 3000
V reklamních sloganech nazývaný také prokolagenem. Je špičkou v biotechnologiích bílkovin, velký rival Retinolu. Obsahuje matrikiny Pal - GHK a Pal - GQPR, které jsou nositelé informací pro přestavbu a obnovu kůže. Tyto peptidy při výzkumu prokázaly synergické působení s bílkovinami rybího kolagenu. Je to jedna z njedražších látek v kosmetice. Např. v Denní hydratačním kolagenovém kému jsou obsaženy 3%.

Gotu Kola (Centalla Asiatica Fo-Ti-Tieng)
Rostlina, která vydržela v kosmetice více jak dvě sezöny. V Číně je uznávaná za bylinu dlouhověkosti. Výtažek obsahuje flavonidy, vit. A,C,E a magnezium. Stimuluje vytváření mucinu a kyseliny hyaluronové. Potvrzeno je synergické působení s fytoestrogeny ze sóji a rybím kolagenem.

Aloes (Aloe vera)
Vyzkoušený zdroj flavonoidů. Hydratuje a uklidňuje. Velice důležitá pro uživatele peelingu. Při výběru výtažku z aloe je rozhodující způsob výroby.

Noni (Morinda Citrifolia)
Polynézská rostlina. Její výtažek je obsažen v mnoha významných kosmetických přípravcích. Má silný antioxidační účinek. Používá se k léčbě kožních nemocí. Dobře se snáží s rybím kolagenem.

Panthenol
Prekusor vitamínu B5, který se nachází ve všech tkáních. Dobře se vstřebává do kůže, hydratuje, uklidňuje. Do přípravků Inventia byl použit nejlepší Panthenol - D-Panthenol z francouzských laboratoří.

Vitamín E (Tocopnerol)
Tzv. vitamín mládí, nejsilnější antioxidant v kosmetologii. Chrání buněčnou blánu, posiluje působení vitamínu C. Nachází se v mnoha kosmetických přípravcích, pouze nejlepší biotechnologie umo'žňují navázat se na účinné nositele. Rybí kolagen již neovlivňuje.

Olej z Butnáku lékařského (Borago officinalis)
Nejlepší zdroj kyseliny gama lineálové, čísti vitamínu F, přirozeně vyskytující se ve zdravé kůži. Působí proti alergenům. Důležitá je kvalita látky.

Sojadyna (sojové fytoestrogeny)
Steroidy, sojové fytoestrogeny jsou základní složkou nejlepších krémů pro zralou pleť. Tyto látky obnovují tukovou vrstvu kůže.

Mletý korálovec (Lithothamnium Calcea)
Je součástí výtečných peelingů, odstraňuje zrohovatělou kůži a čistí póry.

Složení kosmetické řady Inventia doplňují další složky: osmotická voda, glycerín, triglyceridy, alantoin, kyselina sterynová, olej z divoké rýže, melasa,  aroma, rybí tropokolagen a dvě složky, které jsou tajemstvím firmy.

On-line prodej Obchodní spolupráce Smluvní partneři

Výhradní distribuce pro ČR a SK s 10% slevou

Nabízíme Vám obchodní spolupráci v distribuci výrobků s tropokolagenem. Vhodné pro kosmetické salony, studia, wellnes zařízení, prodejce kosmetiky, kliniky plastické chirurgie, e-shopy
Informace a přihláška obchodníka