Kolagenová senzace v celosvětovém měřítku

V roce 2004 byl uveden na trh významný preparát s názvem Přírodní Kolagen, který je zaregistrován jako kosmetický přípravek, i když je problém se specifikací na tento druh výrobku. Těžko bychom našli jiný kosmetický přípravek, který obsahuje jen 5 složek (voda, bílkovina, kyselina mléčná, elastin, Caprylyl Glycol).

Je to bílkovinový preparát s přirozenou gelovou konzistencí, která se udrží jen při určité teplotě, a to do 28°C, pak se mění do spirální bílkovinné struktury. Na rozdíl od jiných kosmetických přípravků je to živý preparát, biologicky aktivní, působící na příčinu strárnutí a ne na její důsledky. Systematická aplikace zabezpečuje zastavení degenerativních změn při tvorbě kolagenu přes fibroblasty po dlouhé roky. Tropokolagen, který se získává z rybích kůží, je skutečně sérum proti vráskám!!! Je to přípravek, který vyřeší desítky dalších kožních problémů. Je senzací v celosvětovém měřítku.

On-line prodej Obchodní spolupráce Smluvní partneři

Výhradní distribuce pro ČR a SK s 10% slevou

Nabízíme Vám obchodní spolupráci v distribuci výrobků s tropokolagenem. Vhodné pro kosmetické salony, studia, wellnes zařízení, prodejce kosmetiky, kliniky plastické chirurgie, e-shopy
Informace a přihláška obchodníka