INVENTIA - továrna na kolagen, který vyvinuli vědci

Živý, biologicky aktivní TRANSEPIDERMÁLNÍ tropokolagen od firmy INVENTIA je téměř identický s lidským. Na jeden díl tohoto kolagenu vstřebaného pokožkou, fibroblasty vyprodukují 100 dílů kolagenu vlastního. Kolagen se v nepatrném množství nanáší, případně lehce vklepává na vlhkou pokožku. Proto není důležité množství  naneseného kolagenu, ale jak často ho požíváme. Právě četnost nanášení kolagenu zastavuje rychlé stárnutí pokožky a životně důležitých orgánů.

Funkce fibroblastů je nejen tvorba nového kolagenu, ale také jeho opravy. To se týká například jizev, opařenin, proleženin, spálenin, parodontózy i různých druhů úrazů a dermatitid, kde fibroblasty začnou okamžitě doplňovat do kolagenových vláken aminokyseliny, které byly poškozeny.

Neinvazivní TRANSEPIDERMÁLNÍ KOLAGEN je určený pro vnější použití a nemá žádné vedlejší negativní účinky díky trojité helise - trojité levotočivé spirálovité šroubovici kolagenových vláken. Díky této spirálovité konstrukci se vstřebává rychle do hloubky.

98% lidské tkáně je tvořeno levotočivou trojitou šroubovicí

Během 120-130 ti dnů pravidelného používání dochází ke klinicky ověřenému nárůstu kožní tkáně. Po třiceti minutách po nanesení na pokožku se kolagen stává součástí buněk vlastní pokožky. Po necelých 48 hodinách je zjištěna zvýšená hladina hydroxid prolinu v okolí chondrocytů vytvářejících kolagen v kostech.

On-line prodej Obchodní spolupráce Smluvní partneři

Výhradní distribuce pro ČR a SK s 10% slevou

Nabízíme Vám obchodní spolupráci v distribuci výrobků s tropokolagenem. Vhodné pro kosmetické salony, studia, wellnes zařízení, prodejce kosmetiky, kliniky plastické chirurgie, e-shopy
Informace a přihláška obchodníka