Redukce vrásek

FACE na OBLIČEJ

Minimálně 2x denně ráno a večer naneste na očištěnou a zvlhčenou pokožku malé množství kolagenového gelu na obličej FACE (stačí 1-2 stlačení pumpičkou). Po aplikaci můžete zaznamenat liftingový efekt, proto si kolagen lehce vklepávejte, dokud se nevstřebá.

Vždy nanášejte minimální množství kolagenu na očištěnou a VLHKOU POKOŽKU !!!  NIKDY NE na SUCHOU !!!

UPOZORNĚNÍ:
Pokud se po nanesení kolagenu na obličeji objeví "šupinky", měli jste příliš málo navlhčenou pleť. Pokud máte akutní deficit kolagenu a uvidíte, že tělo kolagen „nasává jako houbička“, zvlhčete pleť a přidejte si další kapku, případně ještě jednu. Sami poznáte, až bude pleť dostatečně nasycená.
Následně si na vstřebaný kolagen naneste ráno denní krém, případně make-up a večer noční krém vhodný pro váš typ pleti. V synergii lze použít regenerační kolagenovou kosmetiku INVENTIA triple helix formula s živým kolagenem. Kolagen je výborný nosič krémů a masek do podkoží a znásobuje jejich účinky.

Čím déle omlazující a regenerační živý kolagen používáte, tím více se zvyšuje množství tělesného kolagenu a potřeba zvenčí se snižuje. Časem stačí i půl stlačení pumpičkou kolagenu FACE na celý obličej.

Ze začátku pocítíte liftingový efekt, následně se snižují viditelné známky stárnutí, zlepšuje se celkový vzhled pokožky, její pevnost, jemnost, hydratace, elasticita. Minimalizují se viditelné vrásky. Projevují se vyživující, omlazující, revitalizující a regenerační účinky. Posiluje se schopnost pokožky vázat vodu, na pokožce se vytváří ochranný film, který zabraňuje ztrátám vlhkosti. Citlivě se odstraňují jemné vrstvy epidermis, urychluje se regenerace pleti a zesvětlují se barevné skvrny. Pleť se rozjasňuje a sjednocuje její barva.

Při ošetření nezapomínejte na oční víčka a oční okolí (kolagen přináší úlevu unaveným očím, které řežou, slzí a pálí). Oční víčka se stávají pevnější, hladší, bez výrazných vrásek a lépe se na ně maluje linka. Kolagen nanášejte i na krk, dekolt a prsa. I u starších žen se kůže na krku a prsou stává hladší, pevnější, hydratovanější a dekolt znovu přitažlivější. Rty pravidelně ošetřené kolagenem jsou hydratované, sametově plnější, bez výrazných vrásek. Významně se redukují i „kuřácké“ a mimické vrásky kolem rtů. Kolagen i v pokožce rtů povzbuzuje procesy obnovy, hloubkově regeneruje a vyživuje, čímž rtům zajišťuje hladkost a mladistvou pevnost.

On-line prodej Obchodní spolupráce Smluvní partneři

Výhradní distribuce pro ČR a SK s 10% slevou

Nabízíme Vám obchodní spolupráci v distribuci výrobků s tropokolagenem. Vhodné pro kosmetické salony, studia, wellnes zařízení, prodejce kosmetiky, kliniky plastické chirurgie, e-shopy
Informace a přihláška obchodníka