Jizvy a opary

Na jizvy po plastistických operacích víček, poprsí, nosu, po liftingu, na opařeniny, opary, hemeroidy, po holení, depilaci, na pupínky doporučujeme biologicky aktivní pírodní kolagen FACE, který zabraňuje tvorbě vypouklých a táhnoucích jizev. Denním pravidelným ošetřováním se jizvy zjemní, zeslabí, zatáhnou se, nesvědí, neroztahují se, velmi často jsou téměř neznatelné. Záleží na tom, zda se jedná o jizvy starší nebo novější. Během krátké doby se vstřebají i hmatatelné zatvrdlé hrudky po operacích.

 Po operačním zákroku se torpokolagen aplikuje až po vyjmutí stehů a to nejméně 2 x denně ráno a večer. Pro rychlejší účinek se doporučuje první týden i 5 x denně a jeho aplikace se spojí s jemnou masáží postiženého místa. Tento způsob zabraňuje vzniku tzv. vypouklých jizev a ve většině případů dochází k vytvoření estetické jizvy s minimálním rozdílem barevnosti kůže. Dochází k úlevě od bolesti a rychlé regeneraci.

První znatelné výsledky lze pozorovat po měsíci používání. Velmi rychlé výsledky se zaznamenávají při hojení jizev po plastických operacích - modelace, zvětšení a zmenšení poprsí, ale i očních víček apod. Hmatatelné „hrudky“ se do týdne vytrácí, jizvy jsou neznatelné, nesvědí a nerozlézají se, jsou méně bolestivé. Starší zhojené jizvy po operaci víček, které při zvýšené únavě "táhnou" se do týdne pocitově naprosto vytrácí a již o nich nevíme. Velmi se kolagen FACE osvědčil po plastíckých operacích nosu a liftingu obličeje na zmírnění akutních bolestí a rychlejší redukci otoků, podlitin a zhojení jizev.

Na staré jizvy je třeba kolagen aplikovat podstatně déle – minimálně 7 až 9 měsíců, ale i tam se dostaví viditelné výsledky.

U popáleninových jizev může naopak v prvním měsíci dojít k zarudnutí. Nenechte se odradit. Jedná se o přechodnou reakci. V dalších měsících dochází k estetickému zlepšení, vyblednutí, zjemnění a změkčení.

V případech rozsáhlých popálenin doporučujeme konzultaci s lékařem a případnou aplikaci nejjemnějšího kolagenu FACE pod jeho dohledem.

U popálenin I. stupně postižené místo nejdříve zchladíme pod studenou tekoucí vodou. Čím déle budeme místo vodou ochlazovat, tím lépe. Následně naneseme potřebné množství kolagenu. Jelikož popáleniny a spáleniny poškozují i vnitřní strukturu kůže, doporučujeme nanést větší množství kolagenu – minimálně 2 dávky na plochu o velikosti lidské dlaně. Následně kolagen zlehka a jemně vmasírujeme v místě postižení. Během velmi krátké doby dojde k ustoupení bolesti, zarudnutí a otok zmizí, netvoří se puchýře. Každý z nás ví, jak nepříjemné a bolestivé jsou popáleniny bez ohledu na to, zda se jedná o popáleniny a opařeniny klasické nebo spáleniny kůže po nadměrném opalování. Kolagen nabízí okamžitou pomoc od bolesti a urychlí hojení.

Sluneční spáleniny ošetříme stejným způsobem s tím, že stačí kůži navlhčit vodou a následně aplikovat kolagen. Po jeho nanesení bolest ustoupí a zarudnutí mizí. Preventivním užíváním kolagenu urychlíte hnědnutí kůže při opalování. Příznivě působí i na tzv. „sluneční alergie- ekzém“, potlačuje alergickou reakci na sluneční záření a zamezuje vzniku svědění kůže.

U popálenin II. a III. stupně aplikujeme kolagen FACE pouze kolem postiženého místa, vždy po konzultaci s lékařem. 

Jizvy po akné - tropokolagen nejenom zamezuje vzniku nových zápalných ohnisek, ale zcela neuvěřitelným způsobem výrazně viditelně redukuje, velmi často i odstraňuje již existující jizvy po akné, včetně jejího nejhoršího typu - vulgaris. Stačí si vklepávat denně malé množství kolagenu na vlhkou a očištěnou pleť - minimálně ráno a večer po dobu několika týdnů. .

Tetování, permanentní make-up - překvapivě dobré výsledky se prokázaly při tetování a permanentním make-upu. Nezůstávají stroupky, povrch kůže je elastický a zacelený. Zhojené jizvy jsou téměř neznatelné, nerozlézají se a velmi dobře se hojí. V tetovacích salonech při permanentním make-upu se často vyskytuje problém s opary. Kolagen řeší i tento problém.

Opary nás většinou zastihnou v tu nejnevhodnější chvíli. Kromě toho, že mohou být bolestivé, těžko se hojí, často praskají a krvácí, ale i po zhojení nám velmi dlouho zůstávají zarudlé jizvy. Většinou trvá i několik týdnů, než se následků po oparech dokonale zbavíme. Pokud cítíme svědění, která doprovází a avizuje vytvoření oparu, ihned potíráme živým přírodním kolagenem FACE několikrát za den. Opar se neudělá, pouze se objeví nepatrný, pouze hmatatelný pupínek. Za dva dny je pokožka dokonale zhojená.

V případě, kdy je již opar viditelný, nanášíme na něj kolagen v silné vrstvě a necháme ho několik minut zaschnout. Když cítíme silné pnutí, důkladně potíráme opar balzámem na rty (voda a tuk jsou výbornými transportéry kolagenu do podkoží). Opar změkne, část strupu setřeme čistým ubrouskem a znovu aplikujeme kolagen na postižené místo. Tento postup opakuje 4 - 5 x denně. Zhojení bude velmi rychlé a jizvy během několika dní po zhojení téměř neznatelné. Kolagen FACE lze pouýít i pásových oparech, kde podle poznatků mnoha klinetů přináší úlevu od bolesti a urychluje hojení.

On-line prodej Obchodní spolupráce Smluvní partneři

Výhradní distribuce pro ČR a SK s 10% slevou

Nabízíme Vám obchodní spolupráci v distribuci výrobků s tropokolagenem. Vhodné pro kosmetické salony, studia, wellnes zařízení, prodejce kosmetiky, kliniky plastické chirurgie, e-shopy
Informace a přihláška obchodníka